Kawasaki Nerede?

Hep şunu söyledim “küçük pazarlar büyük yatırımları taşıyamaz”. Nitekim uzun yıllar bir göz odadan yönetilen Kawasaki, akıllı politikalar ve başarılı satıcılarla Türkiye motosiklet pazar payının en büyük yelpazesine sahipti. O zamanlar Koç Gurubu’nda olan Kawasaki el değiştirerek ovalılar gurubuna geçti. Metro Motor olarak böyle bir markaya yakışan görkemli bir plazadan yönetilmeye başlandı.

Okumaya devam et “Kawasaki Nerede?”

İşleyen Demir Pas Tutmaz

Ata sözleri yaşanmış tecrübelerin sonucunda söylenmiş doğru sözlerdir. Kış mevsimine girerken doğal olarak motosikletlerimizle yazın olduğu kadar sık ilgilenemiyoruz. Ustalarımız her ne kadar kış bakımı ile ilgili teknik bilgiler aktarıyorsa da, ben de bazı hatırlatmalar yapmak istiyorum. Önce garajımda var mı var tarzı motosiklet sahiplerinden birinin yaşanmış örneğini anlatacağım.

Okumaya devam et “İşleyen Demir Pas Tutmaz”

Güzel ve Fonksiyonel

Aksesuar takmak süsleme sanatı gibidir. Amaç yakışanı yapmaktır. Bunu yaparken de fonksiyonel olmasına önem verilmelidir. Klasik çizgileriyle chopper motosikletler aksesuar alternatiflerinin en fazla olduğu versiyonlardır. Şimdi sizlerin de dikkatini çekerek aksesuar takarken yaşanan olumsuzluklardan vereceğim örneklerde hepiniz kendinizden bir şeyler bulacaksınız.

Okumaya devam et “Güzel ve Fonksiyonel”

Başlarken

Motosikleti seviyorsunuz. Onunla tanışmak, hakkında bilgi edinmek istiyorsunuz. Nereden nasıl başlayacağınız hakkında güvenilir bir danışmana ihtiyacınız var. O halde Motorium’a hoş geldiniz.

Okumaya devam et “Başlarken”