Hoş Geldin 2003

Yeni yıl ülkeme ve Dünya’ya barış getirsin. Sağlık ve sevgiyle yaşanmasını diliyorum. Stabil olmayan ve beklentiler içersinde bir yıl geçirdik. Bu yağmurda herkes ıslandı ve daha kimsenin üzerindekiler kurumadı.

Okumaya devam et “Hoş Geldin 2003”

Size Yol Görünüyor

İnsanlara işitmek istediklerini söylemek kadar güzel ne olabilir? Ben size buradan kahve falı bakacak değilim ama siz isterseniz falınızda yol çıkmış gibi düşünün. Bu şekilde düşünen bir sürü motosikletçi arkadaşım var şimdiden. Kimlerle nereye gidiliyor, nelerim eksik hesapları ve yol programları yapılıyor. İşin proje bölümü belki de seyahatten daha gır gır. Bu kısımda bekar arkadaşlarla hanımlarını razı edebilenler orjinal isimlerini muhafaza ederken bazı arkadaşlara nedense “Selami” ismini takıyorlar.

Okumaya devam et “Size Yol Görünüyor”

Rakamlar Konuşuyor

2003 İstanbul Motosiklet Fuarı’nda rakamlar konuştu. Kimse fuar sabahına kadar hangi marka motosikletin kaça satılacağı konusunda en ufak bir fikre sahip değildi. Motosiklet aşıklarının beklentisi savaş ve kriz ekonomisinde arzu ettiği bir motosikleti alabilmekti.

Okumaya devam et “Rakamlar Konuşuyor”

Motosikletçi Ruhu Taşımak

İnsana mutluluğu tattıran bu güzel iki tekerlekli aracın ülkemde yaygınlaşması ve sevilmesi içi uğras veren bir avuç insandan bir tanesiyim. İstedik ki onlarda bu zevki tatsınlar, sevsinler sevdirsinler. Distribütörler yarattık, onları ikna edene kadar da hendekten develer atlattık. Onlar ithal ettiler, biz insanlara beğendirdik. Bunu bizler başardık. Bu yıl 10. motosiklet fuarı yapılabildi, hem de Türkiye’nin ve Orta Doğu’nun kriz ve savaş ortamında.

Okumaya devam et “Motosikletçi Ruhu Taşımak”

Motosikletçi Özgürdür

Herkesin tatil yaptığı şu günlerde, motosikletçiler yoğun bir çalışma içersindeler. Gündem; bağımsız Motosiklet Federasyonu’nun kurulması. Bu konu iki tekerlek üzerinde özgürlüğü tercih eden hepimizin konusudur. Buradan tüm motosikletçi arkadaşlarımı birlik olmaya çağırıyorum.

Okumaya devam et “Motosikletçi Özgürdür”

İşte Kawasaki Burada

Kawasaki  özleyenlerini  daha fazla bekletmemek için bu ay sonunda 2004 modelleriyle Türkiye’de olacak. Efsane Kawasaki Z-1000, Kawasaki’nin yeni Türkiye distribütörüne ilham kaynağı oldu. Z-Moto Motorlu Araclar Ticaret A.Ş. adıyla Kızıltoprak’ta hizmete giren firma, Türkiye’de ilk defa değişik bir satış stratejisi uygulayacak.

Okumaya devam et “İşte Kawasaki Burada”