2013 Türkiye Motosiklet Fuarı

(Fotoğraf www.mcnews.com.au sitesinden alıntıdır)

Motosiklete hobi amaçlı binenlerin tabiri ile motosiklet sezonu motosiklet fuarı ile birlikte açılmış olacak. Evet şantiye halindeki Türkiye’nin tozlu ve bozuk yollarında yagmurda motosiklete binmek ile çamur banyosu yapmak arasında gerçekten bir fark yok ama hava kuru olduğu müddetçe marşına basıp gidebileceğimiz motosiklete sezon koymak da bana göre değil.

Okumaya devam et “2013 Türkiye Motosiklet Fuarı”

Rakamlar Konuşuyor

2003 İstanbul Motosiklet Fuarı’nda rakamlar konuştu. Kimse fuar sabahına kadar hangi marka motosikletin kaça satılacağı konusunda en ufak bir fikre sahip değildi. Motosiklet aşıklarının beklentisi savaş ve kriz ekonomisinde arzu ettiği bir motosikleti alabilmekti.

Okumaya devam et “Rakamlar Konuşuyor”

Rüzgar Gibi Geçti

Sağlam bir kış yaşadık. Tam dört kez karlar altında kaldık. Mağazama kış boyu gelen insanlarla sohbetler doğal olarak hep motosiklet üzerineydi. Hep şunu söyledim; “eğer sıfır bir motosiklet alacaksanız, fuar öncesi karar verdiğiniz markayı kaparo ile ayırtın, fuarda bir şey kalmayacak. Paranızla istediğiniz motosikleti alamayacaksınız” dedim. İnsanlarda sadece fuarda indirim olacak fikrine kilitlenmişlerdi.

Okumaya devam et “Rüzgar Gibi Geçti”